Studená pěna - popis materialu

Založil matrac, Únor 10, 2014, 06:27:12 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

matrac

Studené pěny se někdy označují jako HR z anglického High Resilience, tedy vysoce pružné. Materiál disponuje dobrou elasticitou i při vyšší objemové hustotě. Díky otevřenější buněčné struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, čímž snáze vyrovnává teplotní rozdíly.

LeniskaLi

Nechala jsem se inspirovat a pořídili jsme si s přítelem matrace se studenou penou http://www.matrace-mabo.cz/cz/zbozi/matrace/matrace-bio-studena-pena/84-matrace-fema-1-1.html máme tuhle jedna+1 a jsou výorné hned se jinak spí než na těch sto let starých  ;D

novotnak444

Máte prosím zkušenosti s touto značkou nebo typem matrace https://www.decodoma.cz/Anatomicka-matrace-POLIMAX-14-cm.html ? zaujala mě nízká cena. Děkuji moc za odpověď

DancingQueen123

Dobrý den, s uvedenými matracemi zkušenosti nemám ale nedávno jsme kupovali skvělé matrace Super Fox https://www.matrace-best.cz/cs/eshop/matrace-do-postele/matrace-z-line-peny/matrace-super-fox-10.html, je tam paměťová pěna i vrstva studené pěny Flexifoam ... spí se nám s přítelem perfektně a určitě doporučujeme vybrat z těch vyšších, např. 26cm, je to luxus  ;)

tomaša

Já mám nejlepší zkušenosti s kombinací různých typů pěny. Nedávno jsme si koupili tyto zdravotní matrace a zatím jsem na lepší matraci nespal.  :)

Milada

Prosím nemáte zkušenost s matracemi z Jysku? Docela se mi tam totiž líbí tato: https://www.letakytentotyden.cz/jysk/aktualni-nabidka-od-14-03-2019 ,ale nerada bych kupovala něco, když na to nemám žádnou zpětnou vazbu. Nemáte někdo vyzkoušeno...alespoň nějakou podobnou této?
Moc děkuji.

Mileniala

Nejvíc info jsem se zatím dozvěděla v tomto článku - https://comfortmatrace.cz/vyhody-matrace-ze-studene-peny/ . Ještě ale zvažují koupi :)

Tonik

Dobrý den, řešíme se ženou akorát výběr nové matrace. Hledal jsem dost po internetu a tady https://www.pravydomov.cz/spravna-matrace-je-zaklad-zdraveho-spanku/ píší o zónách. Po jakých koukat? tak aby to mělo nějaký účinek, který lze pocítit. Jsme už rozhodnuti pro matraci ze studené pěny. Budu rád za každou radu při výběru. Na ceně až tolik nezáleží. Pokud bude mít smysl si za matraci připlatit, tak to rádi uděláme.

TOPlist