Registrace

Všechny příspěvky v diskusním fóru Matrace-Forum.cz vyjadřují pohledy a názory autorů daných příspěvků. Nevyjadřují názory administrátorů a moderátorů (mimo příspěvky od těchto lidí) ani provozovatele serveru a tito za ně proto nemohou být zodpovědní. Odpovědnost za příspěvky nese pouze jejich pisatel.
 
Ve fóru nesmí být používány informace vulgární, hanlivé, nepravdivé, výhrůžné, napadající soukromí a ostatní, které jsou v rozporu se zákony České Republiky. Zároveň zde nemohou být publikované informace chráněné autorskými právy.

Registrací dále souhlasíte, že provozovatel serveru, administrátoři a moderátoři diskusí mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma nebo diskusi kdykoliv zjistí, že obsah odporuje těmto podmínkám, a to bez předchozího ani zpětného upozornění. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte, budou uloženy v databázi provozovatele serveru.

Údaje zadaná uživatelem nebudou poskytováne třetím stranám. Na Vámi zadanou e-mailovou adresu mohou být zasílána vyžádaná upozornění na nové zprávy, nové příspěvky a nové články. Adresa může být též použita pro komunikaci mezi uživatelem a provozovateli či moderátory nebo administrátory serveru.

Registrací též výslovně souhlasíte, že Vámi zadaná e-mailová adresa může být použita pro zasílání komerčních sdělení provozovatele serveru. Na konci každého takového e-mailu je však vždy uveden postup či odkaz, kde je možné zasílání e-mailů změnit nebo zcela zrušit.

Aktuální verzi těchto registračních podmínek, které se mohou bez předchozího upozornění měnit. Zaregistrovaný uživatel je povinen se se zněním těchto podmínek seznámit, a to v případě každé aktualizace. V případě, že s jejich zněním nesouhlasí, je jeho povinností zaslat provozovateli serveru zprávu, ve které žádá o ukončení svojí činnosti a s okamžitou platností přestat služby tohoto serveru využívat.
TOPlist
katalog TopLinks.cz - CZIN.eu - katalog stránek Začátek.cz - Český katalog stránek - Goog.cz - JAHHO.cz - Katalog-odkazů.cz - Sportovní potřeby - Internetový Katalog - Výhodné slevy na pobyty naleznete ve vyhledávači slev SLEVY4U.CZ. - InternetLink.cz - Katalog internetových stránek -