Matrace Mabo

Založil admin, Únor 14, 2014, 02:04:43 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

adminMatrace Mabo

URL: www.matrace-mabo.cz

CitaceProfil společnosti

Naše ryze česká společnost se již osmnáct let specializuje na zpracování měkčených PUR pěn a na výrobu matrací pod značkou mabo. Díky vysokým investicím do technologií jsme v současné době plně soběstační a kompletní vývojový i výrobní proces probíhá na jednom místě. Celý průběh výroby máme pod neustálým dohledem, což nám umožňuje zvyšovat efektivitu a aplikovat nové postupy. Nejdůležitějším faktorem ale je stále ten lidský a bez zkušených odborníků by to nešlo.

Profesionální přístup, dlouholeté zkušenosti s výrobou matrací a neustálá výstupní kontrola z jednotlivých procesů garantuje špičkovou kvalitu a dlohou životnost, která k české značce mabo neodmyslitelně patří.

Matty

Ahoj, nemáte někdo zkušenost matrací tohoto typu https://www.maxi-postele.cz/Matrace/Matrace-180x200/Matraca-Mabo-Lila-180-x-200-cm (sedmizónová, HR pěna s rostlinným olejem a sójou)? Ráda bych nejdřív slyšela nějaké recenze, než se rozhodnu ke koupi takové ne zrovna levné záležitosti. Díky :)

ayiana

Přímo s touhle matrací zkušenost nemám, ale sestra si kupovala od Maba matraci Maty, byla jsem překvapená, jak je ta matrace příjemně tuhá a přitom to není pružinovka, myslim, že od tohohle výrobce budou všechno poctivý tuhý matrace :) http://www.centrum-matraci.cz/matrace-maty-90x200-p-1579.html

sofia

Já si taky kupovala do tohoto výrobce a jsem velice spokojena s kvalitou :)  Mám doma tuhle: http://www.matrace-mabo.cz/cz/zbozi/matrace/matrace-bio-studena-pena/77-matrace-fema-soft.html,   báječně si na ní odpočinu :) Můžu jen doporučit...

Benko05

Zdravím,
já jsem si asi před půl rokem kupoval u Mabo Matrace matraci s bio studenou pěnou a jsem spokojený. I když je mi na ní někdy hodně horko, neboť hodně hřeje, záda mě nebolí a spí se mi dobře. Za sebe tedy doporučuju.
Zdenek  :)

Katka

Taky bych si teď ráda kupoupila matraci u Mabo Matrace. Co je lepší pružinová nebo s tou studenou pěnou? Vím, že si teď hodně lidí kupuje právě tu studenou pěnu, ale já jsem zase od mamky slyšela, že to zase nění žádná výhra...  :o

IvetkaS

Po doporučení mých kamarádek, jsem také propadla této značce. Mám zakoupenou matraci MATY s antibakteriální pěnou. není na ní horko a božsky se na ní spí.  ;D

IKratochvíl

O značce mabo už jsem také zaslechl pár recenzí. Ale nadchla mě ta antibakteriální pěna. Mám doma alergika, myslíte, že by mu to pomohlo v boji proti alergii?

Oliverek

Spíše než antibakteriální matraci bych pro alergika vyzkoušel matraci z latexu. máme ji doma a dcerka spí v noci úplně v klidu, téměř bez probuzení.

TOPlist