Hlavní nabídka

Purtex

Založil admin, Únor 14, 2014, 12:38:20 ODP.

Předchozí téma - Další téma

adminPurtex matrace

URL: matrace.purtex.cz

CitaceSpolečnost PURTEX s.r.o. založená v roce 1995 je předním českým výrobcem zdravotních matrací , pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny.

V našich výrobních závodech ve Zdibech , Klecanech a České Skalici používáme nejmodernější evropské technologie.

Kromě PUR matrací vyrábíme například matrace z pěnové pryže s podílem přírodního latexu, pružinové matrace, taštičkové matrace a jiné. V našem sortimentu nechybí ani postelové rošty, postele z masivu,ložní prádlo a anatomicky tvarované polštáře.

Sabushka

Máte, prosím někdo zkušenost s matracemi od PURTEXU? Mají totiž celkem zajímavou nabídku a nechce se mi vyhazovat například za dormeo, když tady PURTEX vypadá taky velice seriózně...

Valerie

Já jsem si u nich sice pouze jednou koupila matraci, ale byla jsem velmi spokojená. Cena fakt výborná (u dormea jsou vydržiduši) a skvěle se na ni spí  :-*

Sabushka

Tak to bych zase o dormeu neřekla, ale máte pravdu, že ta cena je fakt citelně rozdílná.  ;D Takže mi tedy můžete matrace od PURTEXU doporučit?  8)

Valerie

Určitě! Podívejte se jim na webovky. Tak mají obrovský výběr nejrůznějších matrací, mezi kterými si určitě vyberete!  ??? Mrkněte na to  :P

Sabushka

A ta BIO pěna, ze které mají některé matrace, to znamená co? Že je to anti-alergenní nebo že je to pouze z nějakého BIO materiálu? Co si pod tím mám jako představit?  ::)

Valerie

Tak to netuším. Snažila jsem se to najít někde na internetu a na jejich stránkách je jen toto: 100% ,,PŘÍRODNÍ" matraci lze vyrobit, protože její složení by muselo být ze 100% přírodní bavlny, vlny atd. Ani jádro matrace nelze vyrobit ze 100% přírodních materiálů, protože suroviny potahů i jader matrací projdou chemickým zpracováním.

Takže to asi s tím BIO nebude až tak žhavé. Ale přesně netuším, co to znamená, že je to BIO. Možná jen z BIO zdrojů

Sabushka

Tak to nevadí, to byl jen takový dotaz. Ale všechny jsou antialergenní, že?!

Valerie

Všechny ne, musíš se vždycky podívat na jejich popisek, zda to u nich je napsané. jinak třeba tato je antialergenní http://matrace.purtex.cz/matrace/matrace-naturdream/matrace-flora-bio-greenfirst

Sabushka

A jde jednoznačně říct, že všechny matrace od purtexu jsou kvalitní, nebo je potřeba vybírat?

Valerie

Jako teď to bude jen můj názor, ale já si myslím, že jsou všechny matračky od purtexu hodně kvalitní a super. Já jsem ze začátku hodně vybírala ale nakonec jsem vždycky byla spokojená se všema, a to i přesto, že to byly rozdílné typy matrací.

Sabushka

Tak to je v pohodě. Takže podle tebe to teda nemusím vůbec řešit, jo? Takže co třeba tuto http://matrace.purtex.cz/matrace/matrace-naturdream/matrace-elastic-coolflex? Je to v pohodě?

Valerie

jj ta je dostačující. Jako co ještě má PURTEX dobré, tak jsou i postele. Jsou krásné a hodně pohodlné. My teď doma nově máme jednu a nemůžeme si ji vynachválit. Fakt doporučuju! Jinak klidně na tom nešetřete, protože se to do budoucna mnohonásobně vyplatí.

Sabushka

To věřím  :P Pochlub se, jakou postel jste si koupili?

Valerie


TOPlist